Katarzyna Żółkiewicz-Kabać

Katarzyna Żółkiewicz-Kabać

Lekarz Stomatolog specjalista II stopnia z zakresu stomatologii dziecięcej

Odkąd pamiętam pasjonowała mnie stomatologia. Jestem absolwentką Gdańskiej Akademii Medycznej. Mam I stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej. Bardzo lubię dzieci dlatego zdecydowałam się na II stopień specjalizacji ze stomatologii dziecięcej.

Jestem szczęśliwą matką dwóch córek, co bardzo pomaga mi w rozumieniu dzieci, ich lęków i potrzeb. Wierzę, że obawa najmłodszych przed wizytą u stomatologa często wynika z niewiedzy, dlatego w zrozumiały sposób tłumaczę dziecku, jaki zabieg zamierzam wykonać.

Moje ponaddwudziestoletnie doświadczenie uświadomiło mi, jak ważne jest zbudowanie zaufania w relacji lekarz–pacjent, zwłaszcza gdy pacjentem jest dziecko. Staram się, aby w moim gabinecie panowała przyjemna, rodzinna atmosfera, dzięki której wizyta u dentysty nie będzie stresującym wydarzeniem. Moich pacjentów traktuję z należnym im szacunkiem, dbając o to, by wizyta była możliwie jak najmniej bolesna.

Nieustanny postęp w stomatologii wymusza śledzenie nowych technik i trendów w leczeniu. By zwiększyć efektywność leczenia swoich pacjentów biorę udział w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach. Obejmują one nie tylko tematykę czysto „techniczną” związaną z zastosowaniem nowych metod i narzędzi w leczeniu ale także tematykę związaną z aspektami psychologicznymi w stomatologii (uwzględniającymi odpowiednie podejście do pacjenta). Nabytą wiedzę staram się wykorzystywać w mojej codziennej praktyce.

Moja praca daje mi dużo satysfakcji, jednak poza karierą zawodową mam również inne zainteresowana. W wolnych chwilach uprawiam nordic walking. Gdy pogoda nie dopisuje, czytam książki.

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu.


Agnieszka Rutkowska

Agnieszka Rutkowska

Lekarz Stomatolog

Po ukończeniu Gdańskiej Akademii Medycznej w 2002 roku rozpoczęłam swoją karierę zawodową. Praca stomatologa daje mi dużo satysfakcji. Wiem, że skuteczne leczenie zależy nie tylko od umiejętności zdobytych dzięki doświadczeniu, a także od zapewnienia najwyższej jakości sprzętu medycznego, ale w dużej mierze również od indywidualnego podejścia do każdego pacjenta. Dlatego właśnie uważnie słucham swoich pacjentów, zwracam uwagę na ich potrzeby i oczekiwania. Zawsze staram się wyjaśnić im, dlaczego takie a nie inne metody leczenia będą dla nich najkorzystniejsze. 

Moje priorytety to uświadamianie pacjentom roli profilaktyki oraz współpraca z pacjentem. Dbam o to, aby podczas wizyt w moim gabinecie pacjenci czuli się komfortowo i nie odczuwali bólu.

Jako osoba sumienna i ambitna nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje w zakresie medycyny stomatologicznej i wykorzystuję je w codziennej praktyce. Daje mi to dodatkową siłę i motywację do pracy.

Uwielbiam w aktywny sposób spędzać czas wolny. Moją pasją jest jazda na rowerze, pływanie na kajakach oraz żeglarstwo.

Zapraszając do zapoznania się z moją stroną internetową, wierzę, że dołączą Państwo do grona moich pacjentów.


Anna Miller - lekarz dentysta

Anna Miller

Lekarz Dentysta

Maria Bladosz-Turek

Maria Bladosz-Turek

Lekarz Dentysta

Hanna Koszewska - asystentka stomatologiczna

Hanna Koszewska

Asystentka Stomatologiczna

Sylwia Czorniej

Sylwia Czorniej

Recepcjonistka